مشاوره‌ی مذهبی با حاج‌آقا بِنیسی

بسم الله الرّحمان الرّحیم

یکی از به‌ترین راه‌های خروج از تحیّر و رسیدن به راه‌حلّ صحیح در هر مسأله‌ای، مشاوره‌ی دینی است.

برای همین، افراد زیادی از قشرهای گوناگون (طلبه و دانشجو و مردم دیگر، زن و مرد، عروس و داماد، مجرّد و متأهّل، و…) در مسائل مختلف زندگی‌ (تحصیل، انتخاب همسر مناسب، ازدواج، همسرداری، فرزندداری، شغل، سیروسلوک معنوی، ارتباط با پدر و مادر و خواهر و برادر و دیگران، اختلافات خانوادگی و اجتماعی، و…)، با حجّت الاسلام و المسلمین اسماعیل داستانی بِنیسی تماس و از او مشاوره می‌گیرند.

او با آرامش و حوصلۀ فراوان، به سخنان آنان گوش می‌دهد و راهکارهای قرآنی ـ حدیثی را برایشان بیان می‌کند.

شما هم می‌توانید از این نعمت ارزشمند مشاوره‌ی مذهبی بهره‌مند شوید.

برای این کار، در زیر این مطلب (در قسمت «دیدگاهتان را بنویسید»)، درخواست خود را بنویسید و در آن، این مطالب را یادداشت کنید: جنسیّت، سن، تحصیلات، شغل، مسأله یا مسائلی که می‌خواهید برای آن‌(ها) مشاوره بگیرید.

قیمت مشاوره:
ـ مشاوره تا نیم‌ساعت: 25000 تومان.
ـ مشاوره‌ی بیش‌تر از نیم‌ساعت تا یک ساعت: 50000 تومان.

پس از بررسی درخواست شما، ان‌شاءالله به شما پیامکی فرستاده می‌شود که در آن، یک شماره‌ی کارت بانکی و یک شماره‌ی تلفن خواهد بود و پس از این که شما قیمت مشاوره را به شماره‌ی کارت مذکور واریز کردید و تصویر واریزکردن را به شمارۀ تلفن مذکور فرستادید، زمان و شماره‌ی تلفن مشاوره با حاج‌آقا بنیسی، به شما پیامک می‌شود.

توجّه: اگر در زمانِ تعیین‌شده تماس نگیرید، پولی که هزینه کرده‌اید، برگردانده نمی‌شود و اگر در زمان دیگری تماس بگیرید، مشاوره داده نمی‌شود.

یک دیدگاه

  1. علیکم السّلام و رحمة الله.
    ممنون. عاقبتتان به‌خیر.
    ان‌شاءالله به شما پیامک داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا